چگونه در 7 مرحله در پروژه های دوربین مدار بسته موفق شویم!

در طول مشاوره، همیشه این سؤالات را می‌شنوم: "چند دوربین در پروژه استفاده می‌شود؟ آیا هزینه آن گران است؟ می‌توانید تخمینی از هزینه پروژه بدهید؟ پاسخ‌ها متف

در طول مشاوره همیشه این سوال را می شنوم: "چند دوربین در پروژه استفاده می شود؟طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز آیا هزینه آن گران است؟ می توانید برآوردی از هزینه پروژه ارائه دهید؟

طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز

پاسخ‌ها متفاوت است: «نمی‌دانم، بستگی دارد، شاید...» بسیاری از متخصصان فقط هزینه دوربین‌ها را در نظر می‌گیرند، اما تمام عناصر دیگری را که یک سیستم IP تلویزیون مدار بسته را تشکیل می‌دهند فراموش می‌کنند.

 

این مقاله در هفت مرحله نشان می دهد که برای طراحی و پیاده سازی یک سیستم چه چیزی لازم است.

طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز

1. هدف پروژه

قبل از بیرون رفتن و تعیین موقعیت دوربین ها، هدف پروژه، نظارت بر محیط، طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز کنترل فرآیند، حفاظت از دارایی و غیره را مشخص کنید. این یکی از مهمترین مراحل است (و باید نوشته شود)، زیرا تمام نکات پروژه را مشخص می کند. در 80 درصد از پروژه ها، هدف زیر شنیده می شود: "من یک پوشش 100٪ می خواهم!" "من می خواهم HD را در همه دوربین ها داشته باشم" "من می خواهم همه چیز را ببینم!".

در اینجا چند نمونه از اهداف تعیین نشده آورده شده است، ما شانس بیشتری برای تحقق نیافتن پروژه (به دلیل هزینه بالا) یا عدم مطابقت با خواسته مشتری پس از نصب (اهداف تاریک) خواهیم داشت.

مهم: هدف باید برای همه آشنا باشد، به ویژه برای کسانی که از پروژه حمایت می کنند و سیستم را راه اندازی می کنند.

 

2. مکان دوربین ها

با هدف تعیین شده، برای تحقیق به میدان بروید و بهترین مکان را برای دوربین ها بررسی کنید، طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز همچنین تداخل احتمالی را که می تواند بر روی تصاویر در پایان پروژه تأثیر منفی بگذارد، بررسی کنید. توجه داشته باشید که این بررسی تنها زمانی قابل انجام است که در سایت، پروژه های پیاده سازی شده از طریق نقشه ها، نمودارها یا حتی نقشه های گوگل نمی توانند نتیجه یکسانی داشته باشند.

در آن زمان، نور را رعایت کنید، در صورت لزوم استفاده از پروژکتورها (LED، مادون قرمز)، انتخاب مدل مناسب برای هر برنامه و مدیریت اسناد BOM با مارک و مدل و لنز هر دوربین به همراه طبقه همکف مکان، قرار دادن هر دوربین و وارد میدان دید همان.

 

3. زیرساخت

سیستم دوربین مداربسته IP نیازمند یک شبکه اترنت است که از قبل در سایت وجود دارد. طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز اگر شبکه‌ای دارید که با دوربین‌ها به اشتراک گذاشته می‌شود، مطمئن شوید که شبکه شرایطی برای حفظ همه سیستم‌ها در کار دارد. مدیر شبکه باید در این مرحله دخیل باشد.

 

آیا برای دوربین های جدید سوئیچ درگاه رایگان وجود دارد؟

آیا سوئیچ از این ترافیک جدید پشتیبانی می کند؟

آیا توانایی تغذیه دوربین ها را دارید؟

در صورت وجود شبکه ایجاد شده، پروژه جدیدی ایجاد کنید و مدارک فوق را تکمیل کنید (قبض مصالح و طبقه همکف).

مهم: سرکوب کننده های ولتاژ و سیستم زمین را نباید فراموش کرد.

طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز

4. اداره

هنگامی که هدف پروژه نهایی شد، مدیریت سیستم باید تعیین شود که بر انتخاب پلت فرم یا نرم افزار نظارت تأثیر می گذارد.

آیا سیستم در یک دسترسی محلی واحد خواهد بود یا یک دسترسی از راه دور؟ طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز آیا فقط یک سایت وجود دارد یا چندین مکان با مدیریت متمرکز خواهند داشت؟ آیا تصاویر ضبط اضطراری داریم؟ آیا سیستم عامل حرفه ای وجود دارد؟

امروزه چندین تولید کننده نرم افزار دوربین مداربسته با عملکردهای مشابه وجود دارد، اما ممکن است راه های متفاوتی برای صدور مجوز داشته باشند، در حالی که یک سازنده فقط مقدار دوربین هایی را که مدیریت می شوند شارژ می کند و همه ویژگی های دیگر را ارائه می دهد (به عنوان مثال، دسترسی از راه دور، تعداد مشتریان، دسترسی به تلفن همراه، و غیره) دیگران ممکن است از طریق مجوزهای اضافی بر اساس ویژگی ها شارژ شوند.

 

پس از انتخاب، لیست اسناد را تکمیل کنید.

 

5. مرکز نظارت

اینجا قلب سیستم است و مثل همه قلب ها باید محافظت شود و باید خوب کار کند.طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز برخی از نکاتی که باید رعایت شود:

• استفاده از سرورها: این دستگاه‌ها به‌عنوان سیستم امنیتی شما به‌منظور کارکرد 24 ساعته طراحی شده‌اند و باید برای این استفاده اختصاص داده شوند، یعنی هرگز نباید با برنامه دیگری به اشتراک گذاشته شوند.

• محیط یخچالی: سرور باید روی رک ها تنظیم شود و محیط های یخچالی هرگز نباید در لژها، زیر میزها یا کمدها نصب شوند. دماهای بالا عامل اصلی نقص در سیستم ها هستند.

• در زمان استراحت: علاوه بر مرکز مانیتورینگ دوربین ها، باید در شرایط قطع برق کار کند، سیستم بدون وقفه را تنظیم کنید تا تمام تجهیزات در هنگام خرابی فعال بماند.

• مبلمان فنی: هاب ها در صورت استفاده از مبلمان اداری دوام نمی آورند، کار درست استفاده از مبلمان فنی است که دوام لازم برای اطمینان از عملکرد طولانی مدت را داشته باشد.

 

6. نیروی کار ماهر

اگر بهترین پروژه را داشته باشید، بهترین بازار تجهیزات را بخرید و شرکت های تخصصی را برای نصب استخدام نکنید،طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز ممکن است اشتباه پیش برود. همیشه اطمینان حاصل کنید که متخصصان دارای آموزش و گواهینامه فنی برای نصب، راه اندازی و آموزش بر روی محصولات هستند.

طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز

7. گارانتی

به یاد داشته باشید، تمام تجهیزات عمدتاً با گذشت زمان فرسوده می شوند، برای به حداقل رساندن اثرات، طراحی سایت فروش دوربین مداربسته در شیراز فقط به تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و منظم نیاز دارید. هزینه نگهداری پیشگیرانه ارزان تر از هزینه جایگزینی تجهیزات با تعمیر و نگهداری اصلاحی است.

نکته دیگر قطعات یدکی است، اگر کار آنها اساسی است و نمی تواند دچار قطعی شود، حتی اگر معیوب باشد، بهتر است برخی از تجهیزات را برای تعویض در انبار نگهداری کنید.

با دنبال کردن این مراحل در پایان اجرا موفق خواهید شد. البته کارها و پروژه هایی با پیچیدگی های مختلف وجود دارد، اما خطاها به حداقل می رسد و با تمرین برطرف می شود. اغلب ما می شنویم "این ... ارزان است گران است ..." اما ما به شما اطمینان می دهیم که با طراحی خوب، حتی ارزان تر می شود! بنابراین، همیشه با مهندس خود مشورت کنید!

Comentários